Fortan Polska Partner Dystrybutor Iwona Starościak

Współpraca

Jako przedstawiciel firmy Fortan® GmbH & Co. KG na Polskę chciałabym zainteresować Państwa możliwością współpracy. Firma Fortan® GmbH & Co. KG jest znana i ceniona już od kilkudziesięciu lat na rynkach światowych.

Nasze przyjazne nastawienie, możliwość wybiegu, ciepłe posłanie, świeża woda pod dostatkiem oraz prawidłowe odżywianie to sposób, w jaki możemy się im odwdzięczyć za okazywaną wierność i pełne oddanie.

Firma Fortan® GmbH & Co. KG z siedzibą w Wuppertal, została założna w roku 1948 i od tego czasu bez przerwy, zajmuje się produkcją probiotyków, w których zawarte jest doświadczenie oraz cały Know-How dwóch pokoleń.

Rodzinny charakter firmy, w której zamiłowanie do zwierząt jest przekazywane z pokolenia na pokolenie, wzbudza zaufanie oraz gwarantuje doskonałą jakość produktów. Zwracam się tutaj szczególnie do grona hodowców, lekarzy weterynarii, hurtowni i składam ofertę współpracy.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy wypełnić poniższy formularz lub zarejestruj się na stronie www.fortan.pl/sklep. Będę zoobowiązana i postaram się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie na każde zapytanie. Dziękujemy za okazane zainteresowanie.